[ Nabízíme komplexní služby v oblasti čištění a ochrany karavanů a obytných vozů ]

Péče o karavany

VÍCE INFORMACÍ
 [ DETAILY SLUŽBY ]

CO TO OBNÁŠÍ?

Počáteční drobná spolupráce, ze které vzešla ojedinělá služba na ruční zakázkové šití atypických prostěradel a potahů špičkové kvality do obytných vozů a karavanů.

Po dlouhém testování kvality, vzhledu a praktičnosti látek jsme zvolili k šití potahů na sedací soupravy, sedačky řidiče a spolujezdce látku minky - látku, která splnila všechna kritéria kvality. Tato kvalitní látka má charakteristický "krátký vlas", je pružná, velmi měkká a jemná. Látka má vysokou gramáž a originální vtlačené tečky, které nemění při praní tvar. 

Ručně šité, precizně zpracované povlečení a potahy vám rádi zpracujeme přibližně od jednoho do dvou týdnů od objednání a individuálního zaměření matrací a sedaček. 

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat, popřípadě nás navštivte v naší provozovně, kde vám velmi rádi zodpovíme veškeré dotazy.

Váše karavany také potřebují naši péči

KONTAKTUJTE NÁS

SLUŽBY

Čištění a konzervace exterieru

Výroba ručně šitých potahů

 [ CO O NÁS ŘÍKAJÍ ]

REFERENCE

 • Nemerateľná spokojnosť s každou časťou auta na ktorom sa šikovné ruky tejto veľmi priateľskej a ústretovej partie ľudí podieľali. Nielenže doporučujem, ale sám sa s ďalším autom určite rád vrátim do "Pimp my ride Bavory"
  Kubko Miško
 • Naprostá spokojenost. Takový přístup odpovídá serióznímu a kvalitnímu podnikání.
  Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.
  Marek Svoboda
 • Sehr gute Aufbereitung 👍👍👍 1A, sehr zu empfehlen!!
  Manuel Hladik
 • Naprostá spokojenost! Skvělý přístup, dokonalá práce, rychlá domluva a rozumné ceny.. A jestli se vyplatí jízda za Brno..? S naprostou jistotou! Určitě jsem zde nebyl naposledy.
  Nemohu nic jiného, než poklonit se a doporučit.
  Luke Hurt
 • Skvělá domluva a precizní práce (folie, keramika, čištení interiéru)
  Michal Hečko
 • Sehr gute Arbeit wie Folierung,Innenreinigung und Keramikversiegelung!!!!!
  Franz Hladik
 • Pokud nevíte kam dát své auto na rozmazlení 🤪 tak doporučuji jedině sem 🙂největší spokojenost 😍 a skvěle odvedená práce 🙂
  Hana Wittmanová
 [ ZBÝVÁ UŽ JENOM OBJEDNAT]

OBJEDNAT SLUŽBU

© 2019 AutodetailCARE
|
web by
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram