[ Nabízíme komplexní služby v oblasti čištění a ochrany karavanů a obytných vozů ]

Péče o karavany

VÍCE INFORMACÍ
 [ NEJENOM OSOBNÍ AUTOMOBILY]

PROČ JSME SE ROZHODLI PEČOVAT O KARAVANY

Naše cesta ke karavanům vznikla, jak už to tak bývá, naprostou náhodou. Náš dodavatel autokosmetiky za námi přijel s prosbou opravy koženého potahu v obytném voze. Vše se povedlo na jedničku a my pochopitelně měli radost. Následně jsme byli osloveni firmou Neugebauer Carthago s žádostí o spolupráci v rámci zakázkového šití atypických potahů na matrace. To nás tak hodně zaujalo, že jsme začali okamžitě přemýšlet, jak tuto službu co nejlépe zrealizovat, počínaje výběrem správné látky, která by přímo odpovídala požadavkům zákazníka, až po perfektní realizaci. No a aby celá naše služba zakázkového šití byla kompletní, po krátké době ještě přišla objednávka na potahy pro sedací soupravu u stolu a řidičovu a spolujezdcovu sedačku. Pustili jsme se tedy i do toho a komplexní služba byla na světě.

NĚCO MÁLO O NÁS A NAŠICH PROSTORÁCH

Už čtvrtým rokem se úspěšně věnujeme auto detailingu a chceme našim zákazníkům nabídnout jen to nejlepší. Díky prostorné provozovně (délka 76 m², výška vjezdových vrat 355 cm) jsme schopni majitelům obytných vozů a karavanů poskytnou naše veškeré služby zahrnující šití potahů na míru, renovaci kůže, leštění, keramické povlaky a podobně.

Váše karavany také potřebují naši péči

KONTAKTUJTE NÁS

PÉČE O INTERIÉR

detailní čištění celého interiéru obytného vozu a přívěsu
impregnace všech vnitřních povrchů
aplikace ozonu, díky kterému bude váš vůz zbaven veškerých bakterií, virů a zápachů

šití potahů na matrace a sedačky v obytném voze a přívěsu na míru

přečalounění stávajících látkových či kožených sedaček

kompletní renovace kůže

ZAKÁZKOVÉ ŠITÍ

Materiál pro zakázkové šití

Na šití prostěradel používáme látku z jedno lícového úpletu s elastanem o gramáži 200 g/m².  V nabídce máme dvě barvy, které se nejvíce osvědčily – světlá káva a čokoládová.
Pro šití potahů na sedačky obytného vozu nebo karavanu jsme se po důkladném výběru a porovnávání všech faktorů rozhodli právě pro látku Minky o gramáži 350 g/m². U této látky máte možnost výběru z několika barev.
Mám zájem o tuto službu

Renovace kůže

Kůže je prémiový materiál vyžadující pro udržení vzhledu pravidelnou kvalitní péči. Udržovaná kůže má být matná, příjemná na dotek a barevně celistvá. Užíváním a nevhodnou údržbou se kůže zanáší, odírá, barví od textilu a ve světlém provedení rychle šedne či žloutne. Při dlouhodobém neudržování může tvrdnout a praskat. Z toho důvodu vám veškeré kožené čalounění velmi pečlivě vyčistíme ověřenými profesionálními přípravky a poté dodáme výživu pro obnovení vláčnosti a impregnaci pro zachování pevnosti. 

Poškozenou kůži umíme také opravit, a to pomocí moderního systému renovace kůže zahrnujícího opravu odřených míst, popraskání, roztržení a propálení bez nutného přešívání, výměny či jiného čalounického zásahu. Stejně tak pro nás není problém oprava vyblednutí nebo ztráta barvy. Všechny kožené plochy ve vašem voze barevně sjednotíme, barevné odstíny kůže dokážeme navíc i zcela změnit.
Více o této službě

PÉČE O EXTERIÉR

detailní vyčištění exteriéru vašeho obytného vozu nebo karavanu

dekontaminace laku od náletové rzi, asfaltu a hmyzu

aplikace NANO tekutého stěrače na veškerá okna vozu

NANO konzervace laku celého vašeho obytného vozu nebo karavanu

ošetření laku nano povlakem 1K Nano KochChemie s trvanlivostí minimálně jeden rok

Díky tomu, že jsme certifikovaným partnerem německé firmy KochChemie, zajistíme kvalitní aplikaci jednosložkového ochranného systému laku 1K Nano KochChemie. Tento ochranný nano povlak je hydrofobní, odpuzuje vodu a nečistoty, poskytuje vysoký lesk a usnadní údržbu vašeho obytného vozu a karavanu po dobu až 12 měsíců (aplikovaná vrstva ochranného povlaku prodlužuje životnost laku a snižuje riziko poškození. Je ideální proti tzv. připečení ptačího trusu a mušek, chrání před posypovou solí, UV zářením a povrchovou korozí).

POSTAREJTE SE O EXTERIÉR VAŠEHO BYDLÍKU

Keramická konzervace laku

Keramická konzervace je v současnosti nejodolnějším typem chemické ochrany laku a dalších materiálů. Tento keramický nanopovlak chrání lak auta po dobu až 5 let před povětrnostními vlivy, chemikáliemi, UV zářením i drobnými škrábanci a usnadňuje následnou údržbu auta. Lak je po aplikaci keramiky extrémně hydrofobní – odpuzuje vodu a nečistoty, disponuje zrcadlovým leskem, zvýšenou tvrdostí a odolností. Profesionální keramická konzervace vám dlouhodobě ochrání investici vloženou do pořízení nového obytného vozu a karavanu.
A proč právě u nás si nechat udělat keramickou konzervaci laku? Jsme certifikovaný partner Nanolex Approved Detailer pro odbornou aplikaci keramických povlaků německé firmy Nanolex. Tyto keramické povlaky jsou nekompromisní produkty na bázi křemíku, dusíku, vodíku a organických sloučenin (např. uhlíku). Přirozeně navazují na lak, sklo, plasty a kovy a stávají se několik mikronů silným, funkčním povrchem těchto materiálů. Mytí a údržba takto ošetřených povrchů je mnohem snadnější, rychlejší a v neposlední řadě si ošetřené povrchy zachovávají dlouhodobě nový vzhled.

Keramická ochrana laku nového vozu: Ošetření nového vozu (s nájezdem do 200 km) je nejméně nákladná investice. Nové vozidlo s nízkým kilometrovým nájezdem potřebuje pouze základní korekci laku. Naproti tomu vůz s větším kilometrovým nájezdem vyžaduje k aplikaci samotné keramické ochrany složitější a mnohem delší přípravu včetně vícestupňové strojní přípravy laku.

Strojní korekce laku před aplikací – jak to děláme
Pro správnou funkci keramického povlaku musíme lak nejprve připravit čištěním a strojním leštěním. Před aplikací provedeme dekontaminaci laku od polétavé rzi, asfaltu a jiného znečištění. Následně celý vůz důkladně umyjeme a provedeme strojní korekci laku. Při tomto úkonu leštícími kotouči šetrně zbavíme lak škrábanců a vytvoříme tak dokonale čistý a hladký povrch. Precizní přístup a maximální pečlivost věnujeme každému detailu a složitému tvaru karoserie. Lak leštíme i u úplně nových vozů! Odstraníme tak tovární vady a vady způsobené nevhodnou přípravou prodejce vašeho vozu. Tím se dramaticky zlepší ostrost laku a hloubka odstínu. Výsledkem je nejkvalitnější stav povrchu, na který můžeme aplikovat keramický nanopovlak.
Více o této službě

Paint protection film - PPF

Aplikace transparentní polyuretanové fólie (PPF - Paint protection film) je nejlepší způsob, jak ochránit karoserii automobilu. Ochrannou fólii lze instalovat na celý automobil, nebo pouze na jednotlivé díly, jako je přední maska, nárazník, kapota, zrcátka, blatníky, prahy, kliky dveří a okolí zámků. Oblepené díly jsou dlouhodobě chráněny proti kamínkům, odřeninám, škrábancům, hmyzu, soli a dalším škodlivým vlivům. K ochraně laku používáme nejlepší materiály dostupné na trhu. 

Moderní polyuretanové fólie jsou unikátní svou dlouholetou životností, ultra čirou konstrukcí, vysokým leskem a zároveň hydrofobní vlastností, která odpuzuje nečistoty od povrchu fólie, stejně jako keramické povlaky. Prémiové provedení zaručuje nejen vysoký lesk a vynikající vzhled, ale také tzv. self-healing vlastnost. Jedná se o schopnost samozacelení jež dokáže působením slunečního záření zacelit veškeré drobné oděrky a škrábance z provozu. Instalace PPF fólie vyžaduje stejnou přípravu laku jako aplikace keramické ochrany. Lak vozu projde dekontaminací a strojním leštěním pro odstranění nežádoucího poškození a dosažení vysokého lesku, hloubky a čistoty.
Více o této službě

Příprava obytného vozu nebo karavanu na prodej

Umíme váš vůz dokonale připravit na prodej dle vašich požadavků a představ. Stačí nás kontaktovat a veškeré detaily spolu domluvíme telefonicky.
Mám zájem o tuto službu
 [ CO O NÁS ŘÍKAJÍ ]

REFERENCE

 • Nemerateľná spokojnosť s každou časťou auta na ktorom sa šikovné ruky tejto veľmi priateľskej a ústretovej partie ľudí podieľali. Nielenže doporučujem, ale sám sa s ďalším autom určite rád vrátim do "Pimp my ride Bavory"
  Kubko Miško
 • Naprostá spokojenost. Takový přístup odpovídá serióznímu a kvalitnímu podnikání.
  Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.
  Marek Svoboda
 • Sehr gute Aufbereitung 👍👍👍 1A, sehr zu empfehlen!!
  Manuel Hladik
 • Naprostá spokojenost! Skvělý přístup, dokonalá práce, rychlá domluva a rozumné ceny.. A jestli se vyplatí jízda za Brno..? S naprostou jistotou! Určitě jsem zde nebyl naposledy.
  Nemohu nic jiného, než poklonit se a doporučit.
  Luke Hurt
 • Skvělá domluva a precizní práce (folie, keramika, čištení interiéru)
  Michal Hečko
 • Sehr gute Arbeit wie Folierung,Innenreinigung und Keramikversiegelung!!!!!
  Franz Hladik
 • Pokud nevíte kam dát své auto na rozmazlení 🤪 tak doporučuji jedině sem 🙂největší spokojenost 😍 a skvěle odvedená práce 🙂
  Hana Wittmanová
 [ ZBÝVÁ UŽ JENOM OBJEDNAT]

OBJEDNAT SLUŽBU

© 2019 AutodetailCARE
|
web by
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram