[ Nejlepší způsob, jak ochránit karoserii automobilu ]

Ochrana laku PPF

VÍCE INFORMACÍ
 [ DETAILY SLUŽBY ]

CO TO OBNÁŠÍ?

Aplikace transparentní polyuretanové (PPF - Paint protection film) fólie je nejlepší způsob, jak ochránit karoserii automobilu. 

Ochrannou fólii lze instalovat na celý automobil, nebo pouze na jednotlivé díly, jako jsou přední maska, nárazník, kapota, zrcátka, blatníky, prahy, kliky dveří a okolí zámků. Oblepené díly jsou dlouhodobě chráněny proti kamínkům, odřeninám, škrábancům, hmyzu, soli a dalším škodlivým vlivům.
K ochraně laku používáme nejlepší materiály na trhu. Moderní polyuretanové fólie jsou unikátní svou dlouholetou životností, ultra čirou konstrukcí, vysokým leskem a zároveň hydrofobní vlastností, která odpuzuje nečistoty od povrchu fólie, stejně jako keramické povlaky. Prémiové provedení zaručuje nejen vysoký lesk a vynikající vzhled, ale také tzv. self-healing vlastnost. Jedná se o schopnost samozacelení, která dokáže působením slunečního záření zacelit veškeré drobné oděrky a škrábance z provozu.

Instalace PPF fólie vyžaduje stejnou přípravu laku, jako aplikace keramické ochrany. Lak vozu projde dekontaminací a strojním leštěním pro odstranění nežádoucího poškození a dosažení vysokého lesku, hloubky a čistoty.

Fólii předřezáváme strojně na moderním řezacím plotru pomocí počítačového softwaru a přesných šablon. Tímto postupem jsme schopni zaručit nejšetrnější způsob instalace ochranné fólie bez použití řezacích nožů na laku vozu.

Váš lak bezpečně skrytý pod čirou folií

KONTAKTUJTE NÁS
 [ CO O NÁS ŘÍKAJÍ ]

REFERENCE

 • Nemerateľná spokojnosť s každou časťou auta na ktorom sa šikovné ruky tejto veľmi priateľskej a ústretovej partie ľudí podieľali. Nielenže doporučujem, ale sám sa s ďalším autom určite rád vrátim do "Pimp my ride Bavory"
  Kubko Miško
 • Naprostá spokojenost. Takový přístup odpovídá serióznímu a kvalitnímu podnikání.
  Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.
  Marek Svoboda
 • Sehr gute Aufbereitung 👍👍👍 1A, sehr zu empfehlen!!
  Manuel Hladik
 • Naprostá spokojenost! Skvělý přístup, dokonalá práce, rychlá domluva a rozumné ceny.. A jestli se vyplatí jízda za Brno..? S naprostou jistotou! Určitě jsem zde nebyl naposledy.
  Nemohu nic jiného, než poklonit se a doporučit.
  Luke Hurt
 • Skvělá domluva a precizní práce (folie, keramika, čištení interiéru)
  Michal Hečko
 • Sehr gute Arbeit wie Folierung,Innenreinigung und Keramikversiegelung!!!!!
  Franz Hladik
 • Pokud nevíte kam dát své auto na rozmazlení 🤪 tak doporučuji jedině sem 🙂největší spokojenost 😍 a skvěle odvedená práce 🙂
  Hana Wittmanová
 [ ZBÝVÁ UŽ JENOM OBJEDNAT]

OBJEDNAT SLUŽBU

Objednávkový form - univerzální
© 2019 AutodetailCARE
|
web by
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram