[ Nejodolnější typ chemické ochrany ]

Keramická ochrana laku

Keramický nanopovlak chrání lak auta po dobu až 5 let před povětrnostními vlivy, chemikáliemi, UV zářením i drobnými škrábanci a usnadňuje následnou údržbu auta. Lak po aplikaci keramiky extrémně odpuzuje vodu i nečistoty, disponuje vysokým leskem a schopností tzv. kapičkování.
VÍCE INFORMACÍ
 [ DETAILY SLUŽBY ]

KERAMICKÁ KONZERVACE

Keramická konzervace je v současnosti nejodolnější typ chemické ochrany laku a dalších materiálů. Keramický nanopovlak chrání lak auta po dobu až 5 let před povětrnostními vlivy, chemikáliemi, UV zářením i drobnými škrábanci a usnadňuje následnou údržbu auta. Lak je po aplikaci keramiky extrémně hydrofobní-odpuzuje vodu i nečistoty, disponuje zrcadlovým leskem, zvýšenou tvrdostí a odolností. Profesionální keramická konzervace dlouhodobě ochrání investici vloženou do pořízení nového vozu.
approved-partner-nanolex
Jsme certifikovaný partner Nanolex Approved Detailer pro odbornou aplikaci keramických povlaků německé firmy Nanolex..Keramické povlaky Nanolex jsou nekompromisní produkty na bázi křemíku, dusíku, vodíku a organických sloučenin (např. uhlíku). Navazují na lak, sklo, plasty, kovy a stávají se několik mikronů silným, funkčním povrchem těchto materiálů. Mytí a údržba takto ošetřených povrchů je mnohem snadnější, rychlejší a v neposlední řadě si ošetřené povrchy zachovávají dlouhodobě nový vzhled.

Keramická ochrana laku nového vozu

Ošetření nového vozu (s nájezdem do 200 km) je nejméně nákladná investice. Nové vozidlo s nízkým kilometrovým nájezdem potřebuje pouze základní korekci laku. Naproti tomu vůz s větším kilometrovým nájezdem vyžaduje k aplikaci samotné keramické ochrany složitější a mnohem delší přípravu včetně vícestupňové strojní přípravy laku.

Strojní korekce laku před aplikací

Pro správnou funkci keramického povlaku musíme lak nejprve připravit čištěním a strojním leštěním. Před aplikací provedeme dekontaminaci laku od polétavé rzi, asfaltu a jiného znečištění. Celý vůz důkladně umyjeme a provedeme strojní korekci laku. Při tomto úkonu leštícími kotouči šetrně zbavíme lak škrábanců a vytvoříme tak dokonale čistý a hladký povrch. Precizní přístup a maximální pečlivost věnujeme každému detailu a složitému tvaru karoserie. Lak leštíme i u úplně nových vozů. Odstraníme tím tovární vady a časté vady způsobené nevhodnou přípravou od prodejce, zároveň se dramaticky zlepší ostrost laku a hloubka odstínu. Výsledkem je nejkvalitnější stav povrchu, na který můžeme aplikovat keramický nanopovlak.

APLIKACE KERAMICKÉHO POVLAKU ZAHRNUJE:

chemickou a mechanickou dekontaminaci laku od rzi, asfaltu, hmyzu apod.

detailní ruční mytí a vysušení

strojní korekce/leštění laku v rozsahu 1 až 4 pracovní kroky dle stavu (viz. renovace laku)

strojní leštění sloupků dveří (pokud jsou lakované), předních a zadních světlometů

ruční leštění chromovaných částí

důkladné odmaštění a dočištění celého exteriéru vozu, včetně skel, disků, plastů apod.

dočištění mřížek, znaků, chromovaných částí a výfuku (ošetření dle výběru)

vyčištění oken, kamer a zpětných zrcátek (ošetření dle výběru)

impregnace pneumatik a ošetření exteriérových plastů (ošetření dle výběru)

aplikace keramického povlaku na lak (ošetření dle výběru)

aplikace keramického povlaku na kola (dle objednávky)

aplikace keramického povlaku na exteriérové plasty (dle objednávky)

vypálení IR zářením

kontrola a předání vozu

Keramická ochrana laku, více udělat nejde!

KONTAKTUJTE NÁS

APLIKACE KERAMICKÉHO POVLAKU ZAJISTÍ:

zvýšenou tvrdost a odolnost povrchu proti mechanickému poškození, které způsobuje časté mytí a čištění

odolnou a dlouhodobou ochranu laku proti povětrnostním vlivům a chemikáliím

vynikající vodoodpudivost

samočistící schopnost

ochranu proti korozi

mimořádně hluboký zrcadlový lesk

Cenu aplikace keramických povlaků na již používané vozy lze nejlépe určit při návštěvě naší provozovny. Při osobním setkání jsme schopni velmi přesně odhadnout potřebný čas, který bude k uvedení laku do odpovídajícího stavu potřeba.

BALÍČKY OŠETŘENÍ 

Nanolex Si3D

nový vůz sedan, kombi, kupe / suv,mpv
Životnost: 1-2 roky
Cena: 9900 Kč / 12900 Kč
Nanolex Si3D je nanokeramický povlak, který je extrémně odolný proti povětrnostním vlivům a chemikáliím. Poskytuje také mimořádně dlouhou ochranu proti korozi a velmi snadno se čistí. Znatelně zvyšuje celkovou tvrdost (odolnost) laku. Na rozdíl od tradičních ochran na bázi vosků nebo běžných polymerů, kde jejich účinnost klesá v průběhu času nebo použitím silně alkalických či kyselých detergentů. Nanolex Si3D nepodléhá změnám při působení většiny chemických látek.
Mám zájem o tuto službu

Nanolex Si3D HD

nový sedan, kupé, kombi / suv,mpv
Životnost: 3-4 roky
Cena: 12900 Kč / 15900 Kč
Nanolex Si3HD je nanokeramický povlak vyvinutý v rámci jedinečné technologie Nanolex Si3D ve verzi s tzv. vysokou hustotou. Jedná se o produkt s bezkonkurenčním složením aplikovaný pouze profesionálními a certifikovanými partnery Nanolex Approved Detailer.

Je extrémně odolný proti povětrnostním vlivům a chemikáliím. Poskytuje také mimořádně dlouhou ochranu proti korozi a velmi snadno se čistí. Znatelně zvyšuje celkovou tvrdost (odolnost) laku. Činí povrch odolný vůči oděrům, které způsobuje časté mytí a čištění. Povrchům dodává naprosto brilantní hluboký lesk. Na rozdíl od tradičních ochran na bázi vosků nebo běžných polymerů, kde jejich účinnost klesá v průběhu času nebo použitím silně alkalických či kyselých detergentů. Nanolex Si3D HD nepodléhá změnám při působení většiny chemických látek.

Vzhledem k vysoké hustotě povlaku je dosaženo vynikající tvrdosti a odolnosti vůči drsným chemikáliím, čisticím prostředkům i korozi. Zabudovaný systém blokování a pohlcování UV záření zajišťuje ochranu proti degradaci způsobenou UV zářením. Díky perfektní rovnováze mnoha různých prvků, včetně nejvhodnějších produktů a jejich dokonalého poměru mísení, směsi tvrdosti, pružnosti povlaku, tloušťky vrstvy, hladkosti povrchu, ideálního úhlu kontaktu s vodou a mnoho dalšího, dosáhneme kýženého výsledku.
Mám zájem o tuto službu

Nanolex Si3D HD + Si3D BC

nový sedan, kupé, kombi / suv,mpv
Životnost: 5 let
Cena: 15 900 Kč / 19900 Kč
Nanolex Si3D BC je podkladní semi-hydrofobní nanokeramický povlak, který je mimořádně flexibilní, výjimečně tvrdý a odolný proti poškrábání. Používá se pro přípravu nových nebo měkkých laků. Vždy za předpokladu nanesení následné ochranné hydrofobní vrstvy, reprezentované především nanokeramickými povlaky Nanolex Si3D, Nanolex Si3D Matt nebo Nanolex Si3D HD.

Mám zájem o tuto službu

Keramická ochrana disků 

hydrofobní vlastnost povrchu zajistí mnohem snažší pravidelnou údržbu např. od černého brzdového prachu
Cena: 600 - 800 Kč / 1ks 
Mám zájem o tuto službu

Nanokonzervace skel

pro veškeré prosklení vašeho vozu
Životnost: minimálně 1 rok
Cena: 600 Kč čelní sklo / 1200 Kč skla celého vozu
Zajistí snadnou údržbu skel od provozních mastnot,prachu,mušek apod. V zimním období představuje vynikající řešení pro snadné odstranění námrazy. V dešti při rychlostech cca nad 50km/h je voda z čelního okna náporem větru odváděna pryč. Zabraňuje ulpívání vodního kamene na skle. Před konzervací je nutné sklo dokonale chemicky a mechanicky vyčistit a odmastit-tato příprava je v ceně služby. Konzervace je funkční a odolná minimálně jeden rok.
Mám zájem o tuto službu

Keramická ochrana plastů

Ochrana proti vyblednutí exteriérových a interiérových plastů s hydrofobní vlastností,která zaručí snadnou údržbu.Plast je chráněn proti UV-záření ,povrch zůstává dlouhodbě sametově černý.
Cena: 2000 Kč
MÁM ZÁJEM

Keramický sealant na kůži

Moderní ochrana kůže se složením na bázi SiO₂
Chrání proti tekutinám i UV záření a zároveň odpuzuje špínu a zabraňuje odbarvování kůže.

Cena: 2000 Kč
MÁM ZÁJEM

Nanokonzervace textilu

Obnova vzhledu a konzervace střech kabrioletů – individuální řešení. Dlouhodobé ošetření textilních sedaček a koberečků.
Cena: Po domluvě
MÁM ZÁJEM
 [ CO O NÁS ŘÍKAJÍ ]

REFERENCE

 • Vozidlo jsem přivezl na ošetření keramikou.. provedená práce je top. Uděláno do naprostého detailu. Borec ví o čem mluví,opravdu člověk na správném místě. Mohu doporučit,profesionální přístup a vše je tak jak má být.. Díky
  David Sklenář
 • Naprostá spokojenost. Takový přístup odpovídá serióznímu a kvalitnímu podnikání.
  Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.
  Marek Svoboda
 • Sehr gute Aufbereitung 👍👍👍 1A, sehr zu empfehlen!!
  Manuel Hladik
 • Naprostá spokojenost! Skvělý přístup, dokonalá práce, rychlá domluva a rozumné ceny.. A jestli se vyplatí jízda za Brno..? S naprostou jistotou! Určitě jsem zde nebyl naposledy.
  Nemohu nic jiného, než poklonit se a doporučit.
  Luke Hurt
 • Skvělá domluva a precizní práce (folie, keramika, čištení interiéru)
  Michal Hečko
 • Sehr gute Arbeit wie Folierung,Innenreinigung und Keramikversiegelung!!!!!
  Franz Hladik
 • Pokud nevíte kam dát své auto na rozmazlení 🤪 tak doporučuji jedině sem 🙂největší spokojenost 😍 a skvěle odvedená práce 🙂
  Hana Wittmanová
 [ TECHNOLOGIE ]

S ČÍM PRACUJEME

colourlock renovace kůže
 [ ZBÝVÁ UŽ JENOM OBJEDNAT]

OBJEDNAT SLUŽBU

Objednávkový form - univerzální
© 2019 AutodetailCARE
|
web by
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram