[ Použití profesionálního systému ]

Renovace kůže

VÍCE INFORMACÍ
 [ DETAILY SLUŽBY ]

CO TO OBNÁŠÍ?

Kůže je prémiový materiál, který vyžaduje k udržení vzhledu pravidelnou kvalitní péči. Udržovaná kůže má být matná, příjemná na dotek a barevně celistvá. Užíváním a nevhodnou údržbou se kůže zanáší, odírá, barví od textilu, ve světlém provedení rychle šedne či žloutne a při dlouhodobém neudržování může kůže tvrdnout a praskat.

Veškeré kožené čalounění velmi pečlivě vyčistíme profesionálními přípravky. Poté mu dodáme výživu pro obnovení vláčnosti a impregnaci pro zachování pevnosti. Poškozenou kůži umíme opravit (renovací navrátíme kůži její původní vzhled). 

Pomocí moderního systému renovace kůže si poradíme s odřením, popraskáním, roztržením i propálením bez nutného přešívání, výměny či jiného čalounického zásahu. Ani opravy vyblednutí nebo ztráty barvy kůže nejsou u nás problém. Všechny kožené plochy ve vašem voze barevně sjednotíme. Barevné odstíny kůže dokážeme navíc i zcela změnit.

V případech, kdy je již kůže silně poškozena a nelze ji již šetrně zrenovovat, dokážeme po dohodě zprostředkovat i čalounické práce
colourlock renovace kůže

Vrátíme vaší kůži zašlou slávu

KONTAKTUJTE NÁS
 [ CO O NÁS ŘÍKAJÍ ]

REFERENCE

 • Nemerateľná spokojnosť s každou časťou auta na ktorom sa šikovné ruky tejto veľmi priateľskej a ústretovej partie ľudí podieľali. Nielenže doporučujem, ale sám sa s ďalším autom určite rád vrátim do "Pimp my ride Bavory"
  Kubko Miško
 • Naprostá spokojenost. Takový přístup odpovídá serióznímu a kvalitnímu podnikání.
  Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.
  Marek Svoboda
 • Sehr gute Aufbereitung 👍👍👍 1A, sehr zu empfehlen!!
  Manuel Hladik
 • Naprostá spokojenost! Skvělý přístup, dokonalá práce, rychlá domluva a rozumné ceny.. A jestli se vyplatí jízda za Brno..? S naprostou jistotou! Určitě jsem zde nebyl naposledy.
  Nemohu nic jiného, než poklonit se a doporučit.
  Luke Hurt
 • Skvělá domluva a precizní práce (folie, keramika, čištení interiéru)
  Michal Hečko
 • Sehr gute Arbeit wie Folierung,Innenreinigung und Keramikversiegelung!!!!!
  Franz Hladik
 • Pokud nevíte kam dát své auto na rozmazlení 🤪 tak doporučuji jedině sem 🙂největší spokojenost 😍 a skvěle odvedená práce 🙂
  Hana Wittmanová
 [ ZBÝVÁ UŽ JENOM OBJEDNAT]

OBJEDNAT SLUŽBU

Objednávkový form - univerzální
© 2019 AutodetailCARE
|
web by
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram