[ PROFESIONÁLNÍ ODSTRANĚNÍ NEJRŮZNĚJŠÍHO POŠKOZENÍ ]

Renovace laku

Strojní renovace laku je v našem podání profesionální způsob odstranění nejrůznějšího poškození, nedokonalostí, škrábanců, oxidace a opětovné navrácení vysokého lesku,hladkosti a hloubky laku.
VÍCE INFORMACÍ
 [ DETAILY SLUŽBY ]

CO TO OBNÁŠÍ?

Během vícestupňového leštění a broušení využíváme našich zkušeností a dovedností, moderních technologických postupů a v neposlední řadě špičkového vybavení od mini excentrických leštiček, výkonných rotačních a excentrických strojů až po ruční práci. Přes tyto veškeré postupy se k laku přistupuje velmi šetrným způsobem, který umožní další dlouhodobé užívání vozu, který je po proceduře v perfektní kosmetické kondici.

V tomto programu se zaměřujeme na to, aby každý lakovaný díl karoserie,lakované sloupky dveří,složité tvary nárazníků, na první pohled méně viditelná místa pod značkami, prahy, poškozený lak pod klikami,kolem znaků apod. byl co nejdokonaleji vyleštěný. Teprve po vyleštění veškerých lakovaných ploch na vozidle, a také vždy předních a zadních světlometů můžeme být spokojeni s výsledkem. Především v případě, kdy se jedná o starší a poničené laky, jsou dosažené výsledky a obnovená kvalita laku absolutně k nerozeznání od původního stavu. Nové a zánovní laky dokážeme posunout na novou úroveň, která je často lepší než u nového vozu. Program je časově náročný a zahrnuje 5 až 7 dní pečlivého ručního mytí,čištění a strojního leštění , aby se zajistilo, že po dokončení bude vypadat auto dokonale. Tímto procesem jsme i u velmi poškozených laků schopni odstranit naprostou většinu poškození a zároveň lze takto připravený lak technologicky správně konzervovat keramickými povlaky.
Cena od 10 000 Kč

Váš lak může vypada lépe než nový!

KONTAKTUJTE NÁS

RENOVACE LAKU ZAHRNUJE:

dekontaminaci laku od polétavé rzi, asfaltu, mušek a dalších nečistot

detailní ruční mytí a vysušení celého vozu

kontrola a proměření laku

vícestupňová korekce laku pro odstranění veškerých odstranitelných poškození

finální leštění pro dosažení maximálního lesku a hloubky laku

leštění sloupků dveří a ruční leštění chromovaných částí

odmaštění a vyčištění celého exteriéru vozu

aplikace základní konzervace laku (vosk) dle přání keramického povlaku

impregnace pneumatik a ošetření exteriérových plastů (volitelně včetně keramického povlaku)

dočištění skel (oboustranně) a zrcátek

ošetření skel nanopovlakem (volitelně)

ošetření disků keramickým povlakem (volitelně)

K renovaci laku, stejně jako k dalším službám, přistupujeme individuálně, vzhledem k naprosto rozdílným stavům vozidel a požadavkům majitele na doplňkové služby. Z tohoto důvodu vás velmi rádi uvítáme u nás v provozovně, kde vám poradíme a vysvětlíme veškeré podrobnosti a zodpovíme otázky, které vás budou zajímat.
 [ CO O NÁS ŘÍKAJÍ ]

REFERENCE

 • Nemerateľná spokojnosť s každou časťou auta na ktorom sa šikovné ruky tejto veľmi priateľskej a ústretovej partie ľudí podieľali. Nielenže doporučujem, ale sám sa s ďalším autom určite rád vrátim do "Pimp my ride Bavory"
  Kubko Miško
 • Naprostá spokojenost. Takový přístup odpovídá serióznímu a kvalitnímu podnikání.
  Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.
  Marek Svoboda
 • Sehr gute Aufbereitung 👍👍👍 1A, sehr zu empfehlen!!
  Manuel Hladik
 • Naprostá spokojenost! Skvělý přístup, dokonalá práce, rychlá domluva a rozumné ceny.. A jestli se vyplatí jízda za Brno..? S naprostou jistotou! Určitě jsem zde nebyl naposledy.
  Nemohu nic jiného, než poklonit se a doporučit.
  Luke Hurt
 • Skvělá domluva a precizní práce (folie, keramika, čištení interiéru)
  Michal Hečko
 • Sehr gute Arbeit wie Folierung,Innenreinigung und Keramikversiegelung!!!!!
  Franz Hladik
 • Pokud nevíte kam dát své auto na rozmazlení 🤪 tak doporučuji jedině sem 🙂největší spokojenost 😍 a skvěle odvedená práce 🙂
  Hana Wittmanová
 [ ZBÝVÁ UŽ JENOM OBJEDNAT]

OBJEDNAT SLUŽBU

Objednávkový form - univerzální
© 2019 AutodetailCARE
|
web by
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram